Gamesliga Parasal İşlemler

Gamesliga‘ya para yatırmadan ve gamesligadan para çekmeden evvel bilmeniz gereken bazı önemli noktalar. Bunları aşağıda listeledik.

PARA YATIRMA KURALLARI

1. Yönetim, müşterilerine para yatırmaları için farklı hesap numaraları atar ve bu hesap numaralarını “HESAP NUMARALARIMIZ” bölümünden yayınlar.

2. Müşteri para yatırma işlemlerinde aşağıdaki kurallara uymak zorundadır. Aksi durumda Gamesliga Yönetimi yatırımı gerçekleştirmez ve bu konuda sorumluluk kabul etmez.

a. Müşteri yalnızca kendisi için atanmış hesaplara para yatırmalıdır.

b. Müşteri tüm yatırımlarında bankalardan makbuz veya dekont almak ve para yatırma formlarını bu makbuz veya dekontlara göre hatasız doldurmak zorundadır.

c. Müşteri havale veya eft ile para yatırma yöntemini kullanırken açıklama kısmına yalnızca sitede kayıtlı olan cep numarasını vermek zorundadır.

d. Müşteri bankaya yatırmış olduğu yatırımı en geç 7 (yedi ) gün içinde bildirmek zorundadır.

3. Gamesliga Yönetimi aldatmaya yönelik ( aynı dekontla işlem isteği , hayali dekont veya bilgiler ile işlem isteği vb.. ) form dolduran müşteri veya müşterilerin hesapları bakiyelerinde para olup olmadığına bakılmaksızın kapatılır.

4. Eğer müşterinin hesabına yanlışlıkla para transfer edilirse, bu yanlışlıktan Gamesliga’yı haberdar etmek müşterinin sorumluluğundadır. Yanlışlıkla ve Gamesliga’nın bildirimi olmadan transfer edilen tüm tutar ve bu tutarla elde edilen direk veya dolaylı kazançlar iptal edilir. Bu durumda Gamesliga, bu hesabı uyarı yapmadan kapatma hakkını saklı tutar.

5. Gamesliga müşteri hizmetleri operatörleri para yatırma işlemleri konusunda her türlü yardımı müşterilere vermekle sorumludur.

6. Gamesliga para yatırma işlemleri departmanı, hergün 10:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet verir ve para yatırma formlarını en geç 1 saat içinde sonuçlandırmakla sorumludur. Gamesliga Üyelik Bu sorumluluk sistemsel arızalar halleri dışındadır. Hizmet saatleri dışında gönderilen para yatırma formları bir sonraki gün işleme alınır.

PARA ÇEKME KURALLARI
1. Gamesliga para çekme işlemleri departmanı, hafta için 10:00 ile 19:00 saatleri arasında hizmet verir. Hafta sonu ve resmi tatiller para çekme işlemleri yapılamaz.

2. Para yatırma formları en geç 1 iş günü içinde sonuçlandırılır. Hafta sonu ve resmi tatillerde gönderilen formlar takip eden ilk iş gününde sonuçlandırılır.

3. Müşteri para çekme formunu hatasız ve eksiksiz doldurmak zorundadır. Aksi durumda form iptal edilir ve işlem yapılmaz.

4. Müşteri banka hesabı bilgilerini hatasız ve eksiksiz kaydetmek zorundadır. Eğer banka hesap bilgilerini tam bilmiyor ise bankasından bu bilgileri tam olarak öğrenerek güncellemelidir. Aksi durumda Gamesliga Yönetimi bu konuda sorumluluk kabul etmez.

5. Cep bank ile yapılan para çekme işlemlerinde bankaların müşteriye gönderdiği sms mesajlarının silinmesi, kayıp olması veya gelmemesi durumunda uygulanması gereken prosedür;

1. Müşteri bu durumu müşteri hizmetleri operatörlerine site içi yardım mesajı ile bildirir.

2. İlgili birimlere iletilen mesaj hemen işleme alınır ve gerekli kontroller yapılır. Paranın çekilmemiş olması durumunda işlem iptal edilir ve müşteri bakiyesine tekrar eklenir. Bu durumda müşteri yeniden form doldurmalıdır.

3. İletilen işlemle ilgili para çekilmiş ise bu durum Gamesliga yönetimini aldatmaya yönelik işlem sayılır ve bakiyesinde para olup olmamasına bakılmaksızın müşterinin hesabı kapatılır.

6. Cep bank harici para çekme işlemlerinde, işlem sonuçlandırıldıktan sonra iptal edilemez.

7. Para çekme limitleri;

1. Cep bank ile para çekme günlük alt limiti 20 tl, üst limiti 250 tl’dir. Cep bank ile çekebileceğiniz miktarlar 10 TL ve 30 TL DIŞINDAKİ 10 TL katlarıdır. ( Örneğin: 20 TL, 40 TL, 50 TL, 60 TL… )

2. Akbank isme havale ile para çekmede alt limiti 20 tl, üst limit yoktur.

3. Banka hesabına havale ve EFT yoluyla para çekmede alt limit 20, üst limit yoktur.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s